penzion_maxim_1150x250px

Novovybudovaný penzión Maxim je idálnym ubytovaním pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky. Postavený je v tichej časti Demänovej medzi Liptovským Mikulášom a lyžiarskym strediskom Jasná. Penzión s vysokým štandardom služieb Vám ponúka ubytovanie v troch druhoch izieb a v dvoch druhoch apartmánov. Má spoločenskú miestnosť s plne vybavenou kuchyňou, TV, hraciu konzolu PlayStation2, wifi pripojenie v spoločných priestoroch, spoločenské hry, sušiareň lyžiarskeho výstroja a úschovňu. Na krytej terase je gril, stolný tenis a futbal v blízkosti tenisový kurt, šípky, požičovňa bicyklov. Vo vzdialenosti do 300m sú reštaurácie, obchod a autobusová zastávka.

UBYTOVANIE

2-lôžková izba (2 osoby) … 15m²

Štandardne vybavená izba, 2 postele, TV, satelit, kúpeľňa so sprchou.

3-lôžková izba (3 osoby) … 25m²

Štandardne vybavená izba, 2 postele a rozkladacia pohovka, TV satelit, kúpeľňa so sprchou.

4-lôžková izba (4 osoby) … 20m² – 25m²

Štandardne vybavená izba, 2 postele a rozkladacia pohovka, TV, satelit, kúpeľňa so sprchou.

1-spálňový apartmán (4 osoby) … 45m²
Štandardne vybavený apartmán, 2 postele a rozkladacia pohovka, TV, satelit, kúpeľňa so sprchou, kuchynka vybavená varičom a chladničkou.

2-spálňový apartmán (4 osoby) … 45m²
Štandardne vybavený apartmán, 2 postele v každej spálni, TV, satelit, kúpeľňa so sprchou, kuchynka vybavená varičom a chladničkou.

penzion-maxim-jasna_ubytovanie

REŠTAURÁCIA

Hostia penziónu majú možnosť prípravy vlastných jedál v plne vybavenej kuchyni, na sedenie je k dispozícii priľahlá miestnosť s cca 20 miestami na sedenie. K dispozícii je aj denný bar a krytá terasa.
Druhou možnosťou je využitie neďalekej kvalitnej reštaurácie v apartmánovom dome Via Jasná, ktorá určite splní Vaše očakávania. Ponúka aj možnosť donáškovej služby: Jedálny lístok

penzion-maxim-jasna_restauracia

WELLNESS

Pre hostí je k dispozícii neďaleké Wellness centrum (3min) v apartmánovom dome Via Jasná. Nádherné priestory z prírodných materálov Vás priam volajú vyskúšať jacuzzi, saunu (4druhy), alebo masáž (10 druhov).

Wellness centrum je otvorené v sezóne každý deň od 16:00 do 22:00. Deťom od 5 do 15 rokov je vstup povolený do 18:00.

Maximálna kapacita wellness centra je 25 ľudí.
Cena pre našich hostí – 5 EUR.
Cena pre ostatnú verejnosť – 7 EUR.
Rezervácia oddelenej jacuzzi miestnosti + vstup do wellness centra 10 EUR / hod. (hoteloví hostia)
Rezervácia oddelenej jacuzzi miestnosti + vstup do wellness centra 15 EUR / hod. (verejnosť)
Okolie

Najväčším lákadlom je neďaleké lyžiarske stredisko Jasná, s desiatkami kilometrov lyžiarskych tratí a najmodernejšími lanovkami v strednej Európe. Asi nikto neodolá výstupu, alebo vyvezeniu sa lanovkou na Chopok(2024m.n.m),alebo návšteve naďalekých Demänovských jaskýň. Tento obrovský podzemný svet má dĺžku 35 km a skladá sa z tridsiatich jaskýň. Sprístupnená je Demänovská ľadová jaskyňa a Jaskyňa Slobody. Smerom do Liptovskej kotliny máme na skok do Liptovského Mikuláša, na Liptovskú Maru, do Aqua-parku Tatralandia, alebo ďalej do Thermal-parku Bešeňová. V okolí sú aj dva skanzeny Pribylina a Havránok, alebo kaštieľ v Liptovskom Hrádku.

ski_sun_wellness

CENNÍK

Viac informácií o cenách nájdete tu

KONTAKT

Penzión MAXIM
Obchodná 383, Demänová
031 03 Liptovský Mikuláš

Email: penzion.maxim@gmail.com
Tel.: +421 (0)918 304 886
Web: www.jasna-ubytovanie.sk/penzion-maxim/ubytovanie/